Інкубатори від виробника

Науково-виробнича компанія "МІНІЛАЙН" (провідна Українська фірма з виробництва інкубаторів) виробляє різні пристрої, призначені для автоматизації виведення пташенят популярних видів птиці в домашніх умовах. Базовим виробом, володарями якого стали вже тисячі українців, є інкубатор ІПМ-30 , серійний випуск якого почався на початку 1990-х років. Цей інкубатор з'явився першим побутовим інкубатором подібного типу. За роки випуску модель інкубатора була значно вдосконалена в частині підвищення надійності і довговічності складових його вузлів.

Інкубатори від виробника

Відмінністю наших інкубаторів є наявність надійного нагрівача (НЕ лампи розжарювання), що забезпечує необхідну природну темряву в процесі інкубації, тому що науково доведено, що світло є негативним фактором в процесі природного розвитку зародка. Як елемент управління температурою використовується двокамерна мембрана, конструкція якої захищена патентом або сучасний електронно цифровий терморегулятор нашої розробки (з мікропроцесорним регулюванням та цифровою індикацією) "Мінілайн" який не має аналогів.

Інкубатори від виробника

На даний час асортимент продукції, що випускається значно розширився - розроблені й випускаються наступні модифікації інкубаторів:
- з ручним перевертанням яєць;
- з механічним перевертанням яєць;
- з автоматичним перевертанням яєць.
Також наша фірма виробляє ряд супутніх виробів (овоскоп, перетворювач напруги для живлення від акумуляторних батарей, електронний терморегулятор, автоматичні перевороти та інше.).
Основні вироби науково-виробничої компанії "МІНІЛАЙН" мають державний сертифікат відповідності.


Сертификат соответствия
Декларация соответствия
Диплом финалиста
Диплом победителя
Кубок победителя
Медаль финалиста
logo